Lazer Epilasyon Ankara

İstenmeyen kıllardan kurtulmak sadece konfor sağlamaz aynı zamanda estetik açıdan daha çekici bir görüntü oluşturur. İstenmeyen kıllar geçici yöntemler; jilet, ağda, depilatörler ve tüy dökücü kremler ile kalıcı kıl yok etme yöntemleri; iğneli epilasyon ve laser epilasyon olarak ayrılır. Lazer epilasyon, kalıcı kıl yok etme teknikleri arasında en güvenli olanıdır.

1990’lı yıllarda lazer epilasyon sadece açık renkli cilde sahip adayların koyu kıllarında etkiliyken son yıllarda geliştirilen teknolojiler ile açık renkli ince kıllarda dahil tüm kıl ve cilt renklerinde güvenli ve etkili lazerle epilasyon olanakları mevcuttur.

Lazerli epilasyon uygulamaları gelişmiş teknolojik lazer cihazları ve deneyimli ellerde neredeyse ciltte hiçbir zarar oluşturmayacak güvenlikte kullanılabilmektedir.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar vermeden önce adayın doğru doktoru ve doğru lazer epilasyon sistemini seçmesi hem yan etki riski hem de gereksiz uzamış seansların dışlanmasında çok önemlidir.

Ziyaret etmiş olduğunuz web sitesi bilgilendirme amaçlı olup incelemeyi tamamladığınızda lazer epilasyon sistemlerinin etki mekanizmaları, zararları, seans sayıları gibi konularda bilgilenmiş olacaksınız.

 
Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları ilk etapta pahallı gibi görünse de toplam maliyete bakıldığında diğer kıl yok etme metotlarına göre oldukça hesaplıdır.

Devamını oku...
 
Laser Epilasyon
Lazer sözcüğü Light Ampification by the Stimulaled Emition of Radiation kelimelerin ilk harfleri ile oluşturulmuştur. Lazer ışığı diğer ışıklardan ayıran 2 karakteristik özellik şunlardır; Lazer ışınIarı dağılmadan bir kolon şeklinde yayılır. Tüm dalgalar birbirine paraleldir. Kıl büyüme siklusu anagen, katagen ve telogen olmak üzere 3 evreden oluşur. Lazer ışığı sadece aktif büyüme fazı olan anagen kıllara etkilidir. Kılların ancak %20- 85 i herhangi bir zamanda bu evrede bulunur.Bu vücudun her bölgesi için farklılık gösterir. Katagen evre gerileme fazı, telogen evre ise dinlenme ve yeni kıl follikülün geliştiği fazdır.

Devamını oku...
 
Kadınlar

kadınlarda lazer epilasyonBütün kadınlar için istenmeyen kıllar bir kâbustur. Kurtulmak ağrılı olabilir. Şimdiye kadar, istenmeyen tüylerin yok edilmesi için kötü kokulu tüy dökücü kremler, jilet, sıcak ağda veya elektroliz iğne (iğneli epilasyon) gibi yöntemler kullanılmaktaydı. Artık günümüzde gelişmiş medikal lazer ve ışık kaynakları en etkin çözümü sunmaktadır. Bu yeni medikal teknoloji eski ve ağrılı tüy azaltma yöntemlerine göre çok daha kalıcı sonuçlar vermektedir. Aynı zamanda erkekler de lazer teknolojisinin sonuçlarından memnun kalmaktadırlar.....

 

Devamını oku...
 
Erkekler

ERKEKLERDE LAZER EPİLASYONErkek estetiğinde en fazla ilgi gören konuların başında ise istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri geliyor. Cerrahi olmayan kozmetik prosedürler içinde erkek ve kadınlardaki uygulanma sıklığı 35%’tir. Lazer Epilasyon uygulaması, elmacık kemiği, ense, boyun, omuz başı gibiküçük bölgelerde ortalama 15 dakika gibi bir sürede tamamlanırken; sırt, göğüs gibi geniş bölgelerde ortalama 30-120 dakika sürmektedir....

 

Devamını oku...
 
Dolgu

Hızlı bir şekilde oldukça popüler olmuşlardır. Cerrahi bir işleme başvurmadan enjeksiyon ile kırışıklarda ani düzelme olur. Bu prosedürün geniş kullanım alanları vardır. İnce ve derin kırışıklar, yanak ve dudakların dolgunlaştırılması gibi Restylane, Teyosiyal, Juvaderm ve Radisse gibi ürünler kullanılmaktadır...

 

Devamını oku...
 
Botoks

Botoks | Botox | Nedir | Zararları | Fİyatları | Botoksla kaş kaldırma | Aşırı terleme tedavisi botox | AnkaraBOTOKS zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları, çizgileri azaltan, aşırı terlemede önemli düzeyde tedavi sağlayan, basit, cerrahi olmayan bir uygulamadır. On dakikalık bir uygulama ile kırışıklıklara yol açan kasları 4 ila 6 aya kadar gevşetir.3–7 gün içerisinde etkili olmaya başlar. Kolay, hızlı ve iyileşme süreci gerektirmeyen bir uygulama olduğu için uygulama sonrası işe ve günlük hayata hemen geri dönülür. Mimik kasları derideki kollajen miktarının azalması ile birlikte deride geri dönmeyen yüzeysel ve derin çizgiler oluşturmaya başlar.

 

 

Devamını oku...
 
Cilt Germe

TİTAN ile  cilt sıkılaştırma  teknolojisi girişimsel olmayan cerrahi içermeyen kollagenlerin dermisteki sıkılaşma ve gerilmesi sonucu oluşur. TİTAN kızılötesi ışını ile ciltteki sarkmaları azaltırken kırışıklıkların ve gözeneklerin büzüşmesini sağlar. TİTAN cilt sıkılaştırma: Alın, kaşlar, göz kenarları, boğaz, yanaklar, karın, kol ve sarkmış göğüslerde kullanılabilir....Titan kollarınızın, yüzünüzün ve karınızdaki sarkmalar için ideal bir çözüm sunmaktadır.... TİTAN teknolojisi nasıl etki eder?

Devamını oku...
 
Varis Tedavisi

Teknolojik gelişmeler nazik noninvazif varis tedavilerini mümkün kılmaya başlamıştır.  Doktorlar genişlemiş damar ağlarını sağlam damarlara zarar vermeden lazer ile tedavi etmeyi başarmışlardır.

Devamını oku...
 
Leke Tedavisi

Vücudunun tüm bölgelerindeki pürüzlü cilt formu, yaygın kızarıklık veya güneş ve yaşlanmaya bağlı lekeler güvenli bir şekilde tedavi edilebilir. LP560 yüz, boyun, kollar ve göğüsünüz deki leke ve renkleri tedavi edip, cildinizde genç yapısal değişiklikler meydana getirecektir. Güneş hasarının belirtileri ve yaşlılık izleri LP560 ile dökülerek temizlenecek, daha genç görünmenizi sağlayacaktır. Yüz, göğüs, boyun ve kollar gibi güneşten en çok etkilenen bölgeler popüler tedavi alanlarını oluşturur...

Devamını oku...
 
Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj bir tür dövmedir. Ancak tekniği oldukça farklıdır. Klasik dövmeler mürekkep boyalarla yapılır.Mürekkep  yüze uygulandığı zaman, alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Kontur cilt üzerinde önceden bir planlama yapılarak yumuşakça kusursuz hatlar çizilerek uygulanır. Renk cildin sadece ilk katına uygulanır...En büyük risk bu işlemin eğitim almamış kişiler tarafından uygulanmasıdır. Eğitimsiz bir kişi tarafından başka bir kişiye uygulanan iğne ile yapılan işlem, enfeksiyon bulaşmasına neden olabilir...

Devamını oku...